Francofolies Blagoevgrad

За другите
Lisa-Loup

Re: Francofolies Blagoevgrad

Post by Lisa-Loup » Sun Jul 10, 2016 11:44 am

Стинг си е махнал растителността от лицето? Една умна постъпка, браво. Приличаше на клошар.

Аз ходих на Франкофоли, но само на втория ден. Nouvelle Vague ни смазаха, Zaz ни довърши. Това не е първият (и последният) концерт на Zaz, на който съм, но не я бях виждала толкова екзалтирана от публиката. Плюс си беше, че повечето там знаеха френски и пеехме и без да ни подканва.

При нас пък беше адска жега, наоколо имаше малки пикли и пикльовци, които си чакаха Криско (наградите на БГ радио щяха да са след Zaz) и на няколко пъти няколко пиклета щяха да отнесат по някой и друг шамар, но като цяло мина без инциденти. И да, беше велик концерт (ако си фен на Zaz).

Тони

Re: Francofolies Blagoevgrad

Post by Тони » Mon Jul 11, 2016 4:58 pm

Аз и на Peter Gabriel не съм фен, това не пречи да оценя концерта му като memorable.
Ако Zaz се накани да преплува до тук, вероятно ще се прежаля да я видя :)

От описанието в първия момент помислих, че "Криско" е някаква марка чипс :) Но после помислих, че надали са пускали толкова малки дечица които да реват за чипс и проверих, де. :) :)
А за концерта на Стинг & Габриел в публиката забелязах, че практически липсва поколението между 20 и 40. Хайде да кажем м/у 25 и 40. Нямам обяснение, или по-скоро обяснението ми не би се харесало на някой от това поколение :)

Post Reply