Сега слушам...

За другите
Post Reply
Тони

Re: Сега слушам...

Post by Тони » Fri Mar 23, 2018 11:30 pm

Тони

Post by Тони » Mon Apr 02, 2018 1:44 am

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Mon Apr 02, 2018 12:28 pm

Много обичам такива дълбоки гласове. Хареса ми много песента. [g094.gif]

Lisa-Loup

Post by Lisa-Loup » Mon Apr 02, 2018 7:53 pm

Добра е! [a025.gif] Сега осъзнавам, че приемам нейни песни по-добре, ако тя не участва в клиповете :lol: Не, че имам нещо против нея, просто харесвам гласа й повече, когато не го свързвам с лице.

Тони

Post by Тони » Tue Apr 03, 2018 4:04 am

Остава да кажеш, че е грозна ;)
Видеото мисля че е снимано в Позитано.
Музиката е на Julien Leclerc, само текста е нейн. Mylène не единствената, която си пише текстовете.
Преди години бях пускал тук още една девойка ;) авторка-композиторка, но не беше добре приета. Аз отвреме навреме още си я слушам. RoBeRt.
Хайде още нещо от Карла, от последния ѝ албум. Седнете на стол, преди да го пуснете :lol:

А слушате ли видеоблогъри/ки в youtube?

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Tue Apr 03, 2018 10:48 am

Хм, аз няма да го кажа, но ще го намекна... Има хубави черти жената, но пластичната хирургия не ѝ отива. Същото се отнася и за Mylene. Умирам от яд, че това красиво лице вече не е толкова естествено. По принцип нямам нищо против леки корекции (понякога е по-добре да ги има, отколкото да ги няма), но ако са леки.

Ще чуя албума на Carla Bruni. Хареса ми.

Преди известно време попаднах на една Влогърка в youtube и ми хареса гласът ѝ. За жалост пее много комерсиални американски поп бози и не я слушам особено често. Madilyn Bailey

Харесва ми да слушам и една друга прохождаща млада дама - Lea Paci. Първи албум ѝ е това и определено ми допада. Само силно се надявам да не се повтори по подобен начин историята с Indila... Още я чакам да се появи от някъде с нов хит. Тя надмина и Mylene май по чакане.

Lisa-Loup

Post by Lisa-Loup » Tue Apr 03, 2018 11:39 am

Ioana_2003 wrote:
Tue Apr 03, 2018 10:48 am
Има хубави черти жената, но пластичната хирургия не ѝ отива.
Точно! Красива е, но тези изрязани скули, дето всяка втора започна да си ги прави (и Милен не е изключение), са ми супер грозни.

Тони

Post by Тони » Wed Apr 04, 2018 4:59 am

Най-силни критики към външния вид на жените се правят от жени :)
Мъжете не само не придаваме чак такова значение на разни детайли, ами много от тях даже не забелязваме. На намесите на пластичната хирургия не съм обърнал никакво внимание, повече забелязвам photoshop корекциите по снимки, но и те не ме дразнят. Нали духовната красота е най-важна... :mrgreen:
И музиката разбира се. Специално за Карла, билетите на предните редове бяха скъпи, гледах я отдалече, без бинокъл ;), наслаждавах се на гласа ѝ повече отколкото на визията. А и тя не прави някакво невероятно шоу, повечето време пя седнала на едно столче, тип за бар, височко така, да се забелязват краката. Кой ще ти гледа скули при такива крака (от 30-ти ред в залата) :)
Ето ви един много стар клип на RoBeRT, която обвиняваха, че копирала стила на Mylène.
Интересно как ме привличат все такива, без никакъв глас. Има нещо друго явно.

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Wed Apr 04, 2018 11:14 am

И мен ме привличат такива без особени гласови данни, но пък аз не харесвам и хората с изящни и красиви черти на лицето. Ярък пример за това е Венсан Касел. Грозен мъж (за мен), няма хубави черти, но пък излъчва страхотен чар. Направи ми впечатление като бях в Париж, че доста от хората, които видях там бяха точно такива - адски чаровни, със страхотни гласове и в същото време не особено красиви. Намирам за скучна красотата на рускините, например. Студени и скучни са ми. Да, красиви са, но сякаш няма живот в тази красота...

Относно тази дама RoBERT - ако не познавах толкова добре Милен, веднага щях да кажа, че това е нейна песен. Има много сходни елементи в музиката и гласовете им. Хареса ми - та нали все пак съм си фен на Милен... :D

Направи ми силно впечатление как изрича думата femme. Каква е по народност? :mrgreen:

Тони

Post by Тони » Wed Apr 04, 2018 3:09 pm

Myriam Roulet, кореняк парижанка :)
Прилика с Mylène аз не мога толкова да се напъна за да видя, но много миленски фенове я обвиняват в плагиатство.
Чак такова аз напълно изключвам, но е истина, че края на 80-те Mylène упражнява страхотно влияние във Франция.
Една от най-добрите песни на RoBERT - за минзухара ;) В типичната ѝ кристално висока гама.

Post Reply