Какво пък... :)

За другите
Xcat

Re: Какво пък... :)

Post by Xcat » Fri Jan 23, 2015 12:18 am

Colchique mon amour в началото ми заприлича на момиченце, което си тананика детска песничка.
Обаче има някакво скрито очарование, което се проявява чак след първата минута и половина. J'aime.
От Maurice au bistro разбрах тук-там, обаче схванах най-важното - C'est vrai qu'la vie est une salope... :lol:
Je veux savoir où naît le vent
J'ai l'âme inerte en même temps...

Image

Тони

Post by Тони » Wed Feb 24, 2016 8:46 pm

Миналия уикенд ме водиха на концерт. На едно нашенско девойче, пее поп-фолк. Сама си пише песни и текст, свири на няколко инструмента. Прекрасен плътен глас, нищо че е в октава / октава и половина само. Може да е от изпълнението на живо. В кънтрито също е много добра, стила ѝ ми прилича на Emmylou Harris. Много ми хареса, какво ще кажете?
Ето я :

Lisa-Loup

Post by Lisa-Loup » Wed Feb 24, 2016 9:01 pm

Не е лоша. Според мен това, че свири на няколко инструмента (че дори и да беше един), й дава голямо преимущество. Не съм много музкално разбираща, но ми се струва, че хората, дето свирят, имат доста по-добър слух, отколкото просто пеещите.

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Wed Feb 24, 2016 9:39 pm

Тембърът на девойчето е много интересен. Харесва ми. Стилът малко не ми допада, но иначе пее добре. А относно слуха на свирещите и пеещите, не мога да изкажа мнение понеже съм тотален инвалид в пеенето :D. Но като свиреща (подрънкваща) на инструмент - пиано, мога да кажа, че тези, които свирят определено имат по-добър слух от тези, които не свирят на нищо :lol: Малко минутка за реклама :mrgreen:

Post Reply