Insondables

новини, клюки, събития
T^D

Re: Insondables

Post by T^D » Fri Oct 30, 2015 9:54 am

За жалост (моя) не мога да си сваля клипа, че да мога да си го паузирам и увеличавам на места... много интересни са надписите :), както и графитите (на един от тях две човечета се държат за ръка, или едното дърпа другото)

Тони

Post by Тони » Fri Oct 30, 2015 7:24 pm

Аз го конвертирах с не лошо качество (720 р) от youtube - безпроблемно, но се чудя струва ли си да се взира човек чак толкова в детайлите, не е ли по-важна непосредствеността на първото усещане ( Maia - [77.gif] тъгата )
И пак ще зачекна въпроса за музиката. Колкото повече я слушам, толкова повече се убеждавам, че без стиховете и особено гласа, изпълнението на Mylène, парчето е кръгла 0. Дано тоя Мартин К. (това име малко като айсберг - от вица - ми звучи) да се е постарал повече в другите песни от албума. Те тоя етнос са известни като добри музиканти, за мен - твърдо най-добрите - но кой знае, този може и да е по-талантлив в банковата сфера...
Всъщност има и положителна страна - изпълнението изпъква още по-силно на фона на тоя скромен акомпанимент.
А по миленските сайтове - символи и препратки да искаш - че даже има и бетер изсмукани от пръстите.

T^D

Post by T^D » Sun Nov 01, 2015 7:25 pm

И аз така направих, Тони.
Непосредственото усещане от слушането, поне при мен, все повече се задълбочава. Само на мен ли ми действа хипнотизиращо?
Пък Милен, за да вкара в клипа толкова неща (със сигурност са я питали дали може, ако всъщност не е нейна идея), вероятно иска да ги видим и да се замислим.... Нооо, както обичам да казвам, хора - много, разни интереси. Всеки има право да търси, или да не търси нещо недоизказано :) Апропо, Xcat, фигурата в огледалата я открих в клипа "Stolen car" - под моста се приближава към Милен, тъй че предположението ми, че е от другата страна на огледалото, трябва да отпадне.

Xcat

Post by Xcat » Sun Nov 01, 2015 8:01 pm

T^D wrote:Само на мен ли ми действа хипнотизиращо?
Песента или клипът?
Je veux savoir où naît le vent
J'ai l'âme inerte en même temps...

Image

T^D

Post by T^D » Mon Nov 02, 2015 4:11 pm

И едното, и другото :)

Lisa-Loup

Post by Lisa-Loup » Mon Nov 02, 2015 5:01 pm

Най-вече комбинацията при мен.

Stuffed Monkey

Post by Stuffed Monkey » Tue Nov 03, 2015 9:40 am

T^D wrote:Само на мен ли ми действа хипнотизиращо?
Интересното е, че имам дължината на песента обърна внимание само защото някой е написал, че е доста кратък. Аз все още слушат тази песен само при гледане на клипове, и, може би, защото на клипа, ми се струва, че е по-дълъг отколкото е в действителност. В комбинация, песни и видео впечатление за нещо припряно, съзерцателен и дори малко хипнотизиращ.

Тони

Post by Тони » Wed Nov 04, 2015 6:16 pm

Клипа - хипнотизиращ ? Разбихте ме. Явно имаме коренно различни разбирания какво е хипнотизация :)

Xcat

Post by Xcat » Wed Nov 04, 2015 9:45 pm

Да взема да вмъкна изтърканата фраза "разни хора - разни идеали"? :D
Je veux savoir où naît le vent
J'ai l'âme inerte en même temps...

Image

Post Reply