Нов албум [Interstellaires]

новини, клюки, събития
Post Reply
Xcat

Нов албум [Interstellaires]

Post by Xcat » Tue Jan 20, 2015 8:36 pm

Добре, новият албум чука на вратата (вЕрвайте ми). :lol:
Какво очаквате от него? Нещо ново, нещо старо, нещо синьо...? :D
Какво искате да чуете?
Аз лично се надявам на нещо с повечко живот и без многострадални балади. По възможност с едно-две парчета от по-тежката артилерия като M'effondre, например. Много ми харесва, когато пее в ниския диапазон.
Стреляйте! Да видим след някой месец кой и доколко е удовлетворил очакванията си. :)
Je veux savoir où naît le vent
J'ai l'âme inerte en même temps...

Image

Lisa-Loup

Re: Нов албум

Post by Lisa-Loup » Tue Jan 20, 2015 11:44 pm

Какъвто и да е, искам да е с участието на Laurent Boutonnat, други не признавам. Те двамата в дует не са ме разочаровали.

Тони

Post by Тони » Thu Jan 22, 2015 11:22 pm

За сетен път се уверявам в сходството на предпочитанията ми с тези на Maia. Надявам се, не се дължи на възрастова близост. Всъщност съм убеден, че не. Вярвам че красиви (и умни!) млади момичета също могат да имат добър вкус :)
А иначе аз също се надявам албума, който (скоро) ще излезе да е с музиката на L.B.
Може би поради забавянето му. Не че не харесвам Muse, но като цяло наблюденията ми са че новите музиканти претупват композиционната работа и ако беше с тях, да е излязъл досега. Всъщност не съвсем, де. Парчетата с музика на Archive от Bleu Noir много ми допаднаха - особено M'effondre.. ( Xcat ;) ) но тези на Red One ги преглътнах само заради текстовете и изпълнението. И финала на клипа Lonely Lisa разбира се. Абе целия е добър, да не си кривя душата.
Та да излиза вече тоя албум, че аман! И да се насрочват дати за концертите !

Xcat

Post by Xcat » Fri Jan 23, 2015 12:38 am

Тони wrote:За сетен път се уверявам в сходството на предпочитанията ми с тези на Maia. Надявам се, не се дължи на възрастова близост. Всъщност съм убеден, че не. Вярвам че красиви (и умни!) млади момичета също могат да имат добър вкус :)
Значи... сходството на предпочитанията не е задължително обвързано с такова на ЕГН. Но вие си го знаете, де, няма какво да философствам. :lol:

Image

Тони

Post by Тони » Tue Jan 27, 2015 8:19 am

То сходството на предпочитанията не е задължително обвързано с нищо, и по принцип е нещо доста рядко срещано. Щото основна характеристика на хората е, че са различни. Във всичко. Българите - най-вече. Броя на постовете и постващите в този форум е типичен пример. Заключение ? И на малкото трябва да се радваме :)

Xcat

Post by Xcat » Tue Jan 27, 2015 8:20 am

Тони wrote:И на малкото трябва да се радваме :)
Хубава сутрешна сентенция. ;)

Image

Xcat

Post by Xcat » Mon Feb 02, 2015 8:07 pm

Обожавам всичките й творби съвместно с Моби. Искам още!

Image

Тони

Post by Тони » Tue Apr 07, 2015 6:54 pm

За съжаление никакви новини. Все по-вероятно ми се струва албум да излезе декември месец - каквато си е традицията. Ако обаче и тогава няма нищо, ще бъда много, ама много désappointé , както се казва.
J'attends... que le coeur l'emporte.
М/у другото - 10 години от Avant que l'ombre - любим албум, в mylene.net имате възможност да гласувате за любимата (ми) песен от него... виж по-горе ! ;)
И какво сте се умълчали ? Някои (да не посочвам с пръст) сигурно вече са на плажа във Варна, но другата :) ? Xcat, darling, като по-креативна половина от форума, моля, пуснете някоя нова тема, нова идея, че тая пролет дето все не идва ми скапва настроението. Днес пак валя сняг и както специално за мен Mylène го е казала - ...Sous les érables
le froid se cabre...

Xcat

Post by Xcat » Tue Apr 07, 2015 7:08 pm

Гласувахме, гласувахме, нас не ни мисли. Първа писта сме. :D
Колкото до "по-креативната половина от форума" ( :lol: )... за кого да пускам теми? Дори ти не се вясваш, Мая пък съвсем се затри. :roll:
Започнете да пишете редовно и поемам грижата. ;)

Image

Lisa-Loup

Post by Lisa-Loup » Tue Apr 07, 2015 11:32 pm

Аааа, не ме затривайте без време! [27.gif] Тук съм, проверявам постоянно за нови мнения, а форумът само мълчи насреща :lol:

Милен да си вдигне... таковата, да се вдигне и да направи нещо ново, че да ни даде теми!!

Сега покрай книгата може да се посъживят нещата [e040.gif]

Post Reply