Stolen car, en duo avec Sting

новини, клюки, събития
Lisa-Loup

Re: Stolen car, en duo avec Sting

Post by Lisa-Loup » Mon Oct 12, 2015 7:38 pm

Мен песента ме омагьоса още в началото, може би защото беше омагьосващо късно и умирах за сън :lol:
А клипът не разбрах харесва ли ти :) Пишеш, че ти е харесал, ама някак си звучи, че не е?

ricordo_tenerissimo

Post by ricordo_tenerissimo » Mon Oct 12, 2015 7:50 pm

За клипа мога да кажа, че ми дава по-ясна представа за самата песен, иначе по-скоро съм с някак смесено мнение – ту ми харесва, ту не ми харесва нещо (понякога си противореча доста глупаво :lol:). Може би, както Xcat каза, нещо е недовършена самата история.

По принцип не обръщам особено внимание на клиповете към които и да е песни, а и за първи път имах възможността да съм в очакване на такъв с Милен и не знаех с какви очаквания да бъда. Изключих варианта да бъде нещо грандиозно като първите ѝ клипове, понеже е някак абсурдно двайсет и пет години по-късно да бъде със същата тежест, така да го кажа. :)
La vie est bien…
Elle est de miel !
Quand elle s'acide de dynamite
Qui m'aime me suive !

Xcat

Post by Xcat » Mon Oct 12, 2015 8:21 pm

Аз харесах песента още отначало. Много даже. :)
"Грандиозно като първите клипове"?!
Или аз съм сбъркана, или всички останали. :lol:
Честно, не виждам какво хората харесват в Милен преди 2005 г. :mrgreen:
Je veux savoir où naît le vent
J'ai l'âme inerte en même temps...

Image

Lisa-Loup

Post by Lisa-Loup » Mon Oct 12, 2015 8:37 pm

Xcat wrote: Или аз съм сбъркана, или всички останали. :lol:
Ще си замълча :lol: :lol: :lol:

Xcat

Post by Xcat » Mon Oct 12, 2015 8:41 pm

Най-добре. :mrgreen:

Image

T^D

Post by T^D » Mon Oct 12, 2015 9:57 pm

Ммм, клипа го гледах от фейса на "Полидор". Милен е себе си дори и със Стинг. По-земно видео - поХамериканчено, обачеее Милен си е Милен :) На първо гледане се усеща къде Милен си е казала думата :)

Тони

Post by Тони » Tue Oct 13, 2015 7:29 pm

Така значи. Клипа - от 2010 насам ( ;) XCat ) - втория в моята класация. Първи for ever - À L'Ombre ! От 2005 - може би 4-5 място. Всъщност Самотната Лиза също много ми допада, Je te dis tout не е за пренебрегване, но аз и без това всичко харесвам, особено сълзливите истории :).
Мнозинството от фенове не пропускат да отбележат сходствата, а аз бих казал направо - заемки - с California и Q.I. , от мен добавям и втория вариант на Appelle mon numéro. Във всеки случай и за Стинг е доста по-добре спрямо оригиналния му клип му от 2003 (може и да бъркам годината, не ми се рови).
Както добре е казал Т^D - стила си е миленски в по-голяма част, отколкото на Sting или B. Aveillan. Разбира се че ще е различен от ранните и средните клипове - няма го болното, но гениално въображение на Л.Б. Приятно съм учуден, че младото попълнение във форума се доближава до моето мнение, повече отколкото до котешкото :) .
За самата песен - музиката де, че текста си е същия на Стинг, малко съкратен и с преведени на френски части, дълго се чудих дали ми харесва повече или по-малко от оригинала, в крайна сметка се отказах да сравнявам. Оригинала си ми харесва като Стинг, и то от най-добрите, дуета - като дует - със сигурност за Mylène най-добрия. Или поне наравно с Regrets, но да не сравняваме ябълки с портокали все пак.

Xcat

Post by Xcat » Tue Oct 13, 2015 7:34 pm

Тони wrote:Приятно съм учуден, че младото попълнение във форума се доближава до моето мнение, повече отколкото до котешкото :).
Ха-ха, животът винаги намира как да те изненада. :mrgreen:

Image

Lisa-Loup

Post by Lisa-Loup » Tue Oct 13, 2015 8:43 pm

http://www.werock.bg/novini/vizhte-vide ... r?id=33205

Цитирам:

По-рано тази година френската певица Милен Фармер (Mylene Farmer) записа няколко съвместни парчета с легендарния музикант Sting (THE POLICE). Те ще бъдат включени в излизащия на 6 ноември нов албум на Фармер.

:lol: :lol: :lol: То цял албум техен се задавал, гответе се!

Xcat

Post by Xcat » Tue Oct 13, 2015 9:38 pm

Царе сме на дезинформацията. :lol: :D :lol:

Image

Post Reply