Миленско настроение

За каквото се сетите
Post Reply
Тони

Миленско настроение

Post by Тони » Thu Oct 27, 2016 10:48 pm

Айде още нещо, днес явно ми е ден.
Нали сега последна седмица преди Haloween, пускат тематични филми. Снощи гледах - The Hunger - със Susan Sarandon, Catherine Deneuve и блаженопочившия David Bowie.
Не го бях гледал досега, хареса ми, щото съм носталгик, иначе нито екшън, нито ефекти, нито нещо друго впечатляващо. Ужким фантастика, по-скоро фантасмагория. Заемки от "Портокала..." и характерен бритиш готик стил от 80-те. И Bowie поприпява така, слушам го, без да съм му фен до гроб (неговия, :) )
2 неща: декор и обстановка - има сцени, пропокриващи се според мен 100% с някои от ранните клипове на Мylène. Кой от кого и колко е взаимствал - не смея да се произнасям, но клиповете са по-късни все пак. Филма е от '83-та. Мрачна готика, но със стил, смея да твърдя.
Второто - триото опус 100 на Шуберт - същото от интерлюдията с les filles (роботите) от последното турне.
И изобщо едно такова миленско настроение през целия филм.
Само тая американка Сюзън-ката не беше много на място, ама те американците къде ли са?
И по-грозничка ми се стори като млада, отколкото като по-стара. Има и такива жени, разхубавяват се с възрастта :)

Ioana_2003

Re: Миленско настроение

Post by Ioana_2003 » Wed Nov 02, 2016 4:33 pm

Никак не съм фен на такъв тип филми. Едни такива еднотипни, скучни и предсказуеми ми идват, но само заради Mylene ще се напъна да го изгледам. Запали любопитство в мен, Тони. :lol:

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Wed Nov 02, 2016 4:42 pm

А, да и още нещо. Днес за първи път чух сутринта по Magic Tv California. Официално съм им фен вече :D

Lisa-Loup

Post by Lisa-Loup » Sat Jan 07, 2017 2:01 am

Не можах да си харесам друга тема, но може би тази е най-подходяща - не знам дали форумът лъже или наистина Йоана има рожден ден! Честито! Пожелавам ти най-миленското от настроенията и мноооого скоро нещо новичко от нея - я филм, я албум, я турне. Я всичко накуп! Бъди жива и здрава! :)

Тони

Post by Тони » Sat Jan 07, 2017 7:12 am

Ако е така - добавям и моите пожелания. От най добрите!
Само не разбрах къде форума лъже, маже или казва истината, кой има правата да вижда рождените дати :D Щото аз не ги виждам :)
А, и за моята съм излъгал :) :) :), ако някой я вижда :)

Lisa-Loup

Post by Lisa-Loup » Sat Jan 07, 2017 1:56 pm

Ами най-долу под форума пише Рождени дни и после - Поздравления за Ioana_2003.

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Sat Jan 07, 2017 2:25 pm

Благодаря на всички за хубавите пожелания! Не съм излъгала форума следователно и той не ви лъже. :lol: Имам и рожден ден и имен ден! :D

Post Reply