Клюкини

новини, клюки, събития
Post Reply
Lisa-Loup

Re: Клюкини

Post by Lisa-Loup » Fri Mar 16, 2018 5:42 pm

Тони wrote:
Mon Feb 26, 2018 9:31 pm
Добре де, никой ли няма мнение за клипа?
Изгледах го няколко пъти и бих казала, че ми харесва - черното и червеното създават готин ефект. Но песента така и не мога да я възприема пуснах си Stolen car, за да ми върне малко доброто настроение :lol:

А Милен е странна в клипа - или е гримирана странно (което се надявам да е!), или продължава да си моделира лицето :x

Тони

Post by Тони » Fri Sep 07, 2018 7:58 pm

Mylène & Laurent продуцират една нова Лолитка - Julia. Досега имаше само слухове, вече е сигурно. При това участие има и старата Лолитка - Alizée.
Вие какво мислите?
Според мен Лоран ги изнамира все такива отнякъде, нали сте виждали и чували жена му? Много подобен тип. Естествено не говоря за външна прилика, а за тип женско излъчване.
Mylène вероятно се съгласява в името на приятелството, а и за да може по-нататък и нейн проект да се осъществи. Дойдох си на думата - да напише Лоран музика и за нея, най-сетне :)

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Wed Sep 12, 2018 10:56 am

Видях я тази новата Лолитка. И въобще, ама въобще не съм очарована. Никакво излъчване няма това момиче. Има тази руска красота, която аз изобщо не харесвам, понеже ми е безлична и студена. А песента ми звучи малко "детска". Общо взето не ми допада. Ще видим как ще я развият по-нататък.
Много, много искам Лоран да напише нещо за Милен. Да се надяваме, че и това ще се случи скоро. :mrgreen:

Тони

Post by Тони » Thu Sep 13, 2018 3:07 am

Днес е рождения ден на Mylène. Аз си пожелавам (на мен си ;) ) концерт преди следващия.
Прочетох един милион отрицателни критики. За Julia.
А на мен ми харесва. Особено музиката на Лоран. Може да е остаряла, еднообразна, сладникава или блудкава, но факт. Какво да правя сега?
В текста не се заслушах в детайли първия път, но не е бил супер мъчно роден от Mylène. Набързо, явно, лежерен, но с оглед прицелната публика е идеален.
Искам клавира на Лоран в песни на Mylène. Това е.

Тони

Post by Тони » Thu Sep 13, 2018 3:09 am

Къде се загуби това момиче Мая? Пардон, Lisa-Loup. Не свършиха ли ваканциите в България?

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Thu Sep 13, 2018 10:06 pm

За повечето хора свършиха, но за такива като мен, едва сега започват. :mrgreen:

Post Reply