Live 2019. Кой, кога. Къде е вече ясно.

новини, клюки, събития
Тони

Live 2019. Кой, кога. Къде е вече ясно.

Post by Тони » Mon Oct 01, 2018 4:20 am

Aréna Défense (Bercy)
Да не се повтарям, заглавието на темата казва всичко.
А, мога да добавя - с кого? На някой ходи ли му се с други хора?
Допускам и уговорки на лични :)
----------
Адски кофти дата за старт на продажбите. За мен. Не знам дали ще имам интернет тогава... Иначе будуването до 2 през нощта не ми пречи :)
----------
Уф, доживях :) Приемам поздравления :)

Lisa-Loup

Re: Live 2019. Кой, кога. Къде е вече ясно.

Post by Lisa-Loup » Mon Oct 01, 2018 7:39 am

Аз ще съм на принципа за която дата се доредя, общо взето.

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Mon Oct 01, 2018 10:15 am

Аз със сигурност имам силното желание за концерт на 14 юни. Дано успея да купя билети. За първи път ще се боря с такава тълпа за закупуване на билети и малко се притеснявам, дали ще се вредя. По принцип и 7 юни ми върши работа, но с оглед на това, че работим, а и авиокомпанията, с която ще летим лети предимно в петък и неделя... се надявам да се вредя за някой петъчен концерт. Какви ще са цените на билетите според вас? Аз очаквам космически суми (поне за нашия семеен бюджет) от сорта на 150 - 200 евро. :shock:

Lisa-Loup

Post by Lisa-Loup » Mon Oct 01, 2018 6:34 pm

Трудно е да се каже какви ще са цените, но със сигурност повече от 150 евро няма да са. И то пак много зависи от категорията - ако е в най-скъпата (седящи, с най-добра видимост), може и да чукнат 130-150. За непосредствено пред сцената (стоящи) около 100-на може би. Пак долу, но малко по-назад (стоящи) - 80-90 евро. Седящи и някъде по-встрани може да са към 60 евро.

Но това е малко наизуст, на база предишните й концерти.

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Mon Oct 01, 2018 9:11 pm

Понеже ще ми е за първи път, много искам да съм възможно най-отпред, но не правостояща, защото с моите 153 см. нямам никакъв шанс да видя каквото и да било. Съпруга ми предложи да ме качи на раменете си, нооооо толкова много време няма как да издържи колкото и лека да съм. :lol: А и много мразя да съм сред големи тълпи и многото хора ме задушават. Поради тази причина изобщо не исках да ходя на концерт в Париж, но... ще трябва да се примиря с голямата гъчканица и дивотия. Малко ме изнанадаха с датите за концерт и с пускането на билетите, понеже и ще сме двама, но ще обера касите вкъщи и може и да стане работата. :mrgreen:

Тони

Post by Тони » Tue Oct 02, 2018 3:43 am

Аз не съм чак такъв оптимист, като Lisa-Loup, под 100-ка трудно ги виждам, и то правостоящите в задната fosse. Тези отпред са (бяха) по-скъпи от седящите (Timeless).
Така или иначе стойността на билета за мен е пренебрежима, имайки предвид, че върви комплект със самолетен билет :evil:
Пък и най-евтините места на хокеен мач рядко падат под 120-150$. Тя Карла Бруни ме одра 160, та... (Не се оплаквам, де, даже няма да откажа пак да ме одере така :) )
Последно, да разбирам, че предпочитате индивидуално (или само с близки с яки рамене) предпочитате да се насладите на концерта ?
Аз лично ще пробвам от първата дата, но се надявам да успея да взема и за поне още една друга, така или иначе мога да хвана обратен полет минимум 3 дни след кацане във франция. Осъден съм да търпя парижкото нахалство и нелюбезност поне половин седмица :D

Вярно, че малко припряно излиза датата за старт (100% и финал) за продажба на билетите. Няма време за изграждане на стройна печеливша стратегия, ще трябва спешно да покажем тактически умения ;) И бърз интернет...

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Tue Oct 02, 2018 11:56 am

Би било приятно да се засечем на концерт, но за мен и съпруга ми е важно да е петъчна дата или поне да обхваща уикенда, защото сме част от личен семеен бизнес и не можем да отсъстваме за дълго. Така че аз ще опитам да купя билети за 7 или 14 юни. А дали има значение кой по ред концерт ще посетим. В смисъл дали не е по-добре да изчакаме 1 или 2 дати да минат първо, или няма никакво значение това? Малко странен въпрос, но нямам никакъв опит с ходене по концерти (с изключение на Лара Фабиан миналата пролет, който ми беше първи в живота :roll: ).

Lisa-Loup

Post by Lisa-Loup » Tue Oct 02, 2018 7:25 pm

То е въпросъти за една и съща категория ли ще се борим. Но нищо не пречи да си направим една срещичка около концертите.

Йоана, хубав въпрос! Може би е по-добре да е по-късна дата, знам ли. От гледна точка на това да е минала няколко пъти хореографиите.. Ама пък от друга страна би било интересно, ако има някой гаф, защото това ще ти остане завинаги! :lol:

Тони

Post by Тони » Wed Oct 03, 2018 7:16 pm

Аз - седящо място - само в краен случай.
За fosse d'or - не смея да се надявам, трябва бърз интернет и голяма доза шанс.

Премиерата си е премиера, ;) но повторението - майка на съвършенството. Ще се пробвам за две дати, пък каквото стане.
Каквото - такова.
Не е лоша идеята за среща.
----------
Заглавната снимка на страницата mylenefarmer2019.com видяхте ли?
Ха сега вижте и това (след 2-та минута някъде):

https://www.youtube.com/watch?v=0garcpH0dY4

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Wed Oct 03, 2018 7:45 pm

Знаех си, че нещо в снимката на Милен ми е познато. Тони разреши главоблъсканицата ми. :lol: Много ми харесва този клип иначе. :D

Защо не желаеш седящо място, Тони? Аз нямам против и да съм права, но както вече казах - 153 см. :(

Успях да навия и една моя приятелка да дойде с нас. Дано сега да успеем да си купим билети. Започвам и аз да се замислям за две дати, ама има голяма вероятност да ме изгонят от вкъщи вече. :mrgreen: Така и така ще прекараме един уикенд в Париж... ще видим.

Имам няколко странни въпроса. Понеже не съм наясно, какви са местата във fosse d'or? Правостоящи или седящи? И колко наивно е от моя страна да се надявам да си купя 2 билета точно там? :roll:

Post Reply