Live 2019. Кой, кога. Къде е вече ясно.

новини, клюки, събития
Тони

Re: Live 2019. Кой, кога. Къде е вече ясно.

Post by Тони » Sat Oct 13, 2018 2:16 pm

Of, nadyavam ce. Sled stavane posred nocht v 2 i polovina, tya techno-nekadarnici francetata me narediha na opachka 3!!! chasa!
Sorry, na rabota sam, chte pisha po-kasno. Izvinete i za latinicata. Rabotata mi e na kraia na sveta, na samia rub i 2 krachki otvad... :)

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Sat Oct 13, 2018 3:45 pm

Аз съм разочарована... Чаках около 4 часа, след което почти всички хубави места бяха изкупени. Резултатът е Categorie 2, две места, които съвсем не ми харесват + още едно от 69 евро за приятелката ми. Едвам намерих две съседни места. Борих се половин час в тъпата им система. Абе ужас направо. Нервите ми се вдигнаха яко. Датата, която ни устройваше е 15 юни. Престоят ни в Париж ще е от 14 до 16 юни. А вие взехте ли си вече билети?

Тони

Post by Тони » Sun Oct 14, 2018 1:41 pm

За 12-ти и 15-ти. Билетите щели да пращат на 16-ти, вторник. Не ги смятам за получени, докато не си ги отпечатам :)
Вече споменах, че за места не гледам, предпочитам да не седя. Ще се боря със зверовете в дупката :)
За хотели ми се струва прекалено рано да гледам, пък и в Париж все ще се намери нещо ;) Нали има градски транспорт, може и да не е до залата.
Чудя се ако взема 10-ина дни отпуск и реша да пообиколя с кола, дали има паркинги около Берси. Последния път, когато бях в Европа, паркирането беше трагедия, пълна.

Ioana_2003

Post by Ioana_2003 » Wed Oct 17, 2018 12:03 pm

Една поправка в последния ми пост - билетите са Categorie 1.
Аз мисля, че няма да оцелея сред "зверовете" там долу в ямите. :lol: :mrgreen:
Щеше ми се да посетя още един концерт, но за жалост няма да имаме нито финансова възможност, нито повече отпуска.
Паркирането в Париж е ужасно, меко казано. Всичките пътища сме ходили с кола и е просто нЕкъв кошмар. А за преживяванията ни из La Defense не искам даже и да си спомням. Бяха нЕкви страшни лабиринти, подлези, надлези, абе кошмар. И джи пи еса се сбърка тотално. Но този път ще разчитаме на кракомобила и затова резервирахме апартамент в близост до залата.
Силно се надявам да има големи екрани в залата, защото системата ме прати в девета глуха според клипчетата на залата, които гледах. [17.gif] [43.gif]

Post Reply