DÉSOBÉISSANCE

новини, клюки, събития
Post Reply
Тони

DÉSOBÉISSANCE

Post by Тони » Wed Oct 03, 2018 6:13 pm

Прибирам се вчера и що да видя? Диска ми пристигнал!
Първо слушане. Прекалено дърт съм за да слушам нещо, което харесвам, през ужасното качество на нет-а.
Не знам Leon Deutchman дали е псевдоним или прикритие за Laurent, даже и да е този 19 годишен младеж, чиято снимка се развява, то неговата тройка песни е върха на албума. Естестествено, №1 е Bodelaire, но да си признаем честно, приноса Федер и Mylène e минимален. Разбира се изразителността при четенето, както и избраните 4 ноти за муз. фон не са без значение, но...
Все пак и сред парчетата на Федер, на които текста на Mylène е ударил сериозно рамо има забележително добри. Histoire de fesses имам предвид. Напомня ми малко Q.I.
Sentimentale, On a besoin d'y croire - паднах си също.
Много положително е, че оная коза не пее във втората песен, в чието композиране? участва. (Des larmes)
Така, Сега си го слушам непрекъснато, все повече ми харесва.

Вие?

Lisa-Loup

Re: DÉSOBÉISSANCE

Post by Lisa-Loup » Thu Oct 04, 2018 8:39 am

Des larmes, Get up girl, Prière и N'oublie pas са ми фаворитите.

И не разбирам каква в тази обсесия у феновете, че на Бутона му трябва да се крие зад пссевдоним и че няма никой друг на света, освен него, с който стила на Милен да си пасне.

Тони

Re: DÉSOBÉISSANCE

Post by Тони » Fri Oct 05, 2018 3:56 am

1. Au lecteur
2. Retenir l'eau , Désobéissance
3. Histoire de fesses ; Parler d'avenir ; Sentimentale

Дано козата да не реши да пее и на концертите...

Стила на Mylène с доста хора вече си пасна, даже със Стинг (виж, той ако дойде за дует на концерта, може), но тоя 19-годишен Леон с такъв старт трябва да е втори Моцарт. Най-малко.

Post Reply