Сега слушам...

За другите
Post Reply
User avatar
Ioana_2003
Posts: 149
Joined: Tue Dec 29, 2015 8:42 pm

Re: Сега слушам...

Post by Ioana_2003 » Tue Aug 28, 2018 3:29 pm

Тони, на мен като жена не ми носи позитиви, но се радвам, че на теб ти носи. :D

Много харесвам Шопен. За жалост мога да свиря само едно негово произведение и то не особено добре (сложничко ми идва за уменията). :roll:


Тони
Posts: 292
Joined: Thu Sep 19, 2013 7:41 pm

Re: Сега слушам...

Post by Тони » Wed Aug 29, 2018 9:09 pm

Пропуснал съм да спомена, че не свиря на никакъв инструмент. Тепърва, самичък :( пробвам да натискам клавишите на пианото на сина.

За интерпретация на Шопен - Баренбойм, най-великия пианист на всички времена. Точка.


User avatar
Ioana_2003
Posts: 149
Joined: Tue Dec 29, 2015 8:42 pm

Re: Сега слушам...

Post by Ioana_2003 » Mon Sep 03, 2018 7:53 pm

Това е още едно негово произведение, което много харесвам. [g094.gif]

User avatar
Lisa-Loup
Posts: 535
Joined: Mon Sep 16, 2013 11:45 am

Re: Сега слушам...

Post by Lisa-Loup » Mon Oct 01, 2018 8:12 pm

Charlie [g094.gif] :cry:


Тони
Posts: 292
Joined: Thu Sep 19, 2013 7:41 pm

Re: Сега слушам...

Post by Тони » Tue Oct 02, 2018 3:51 am


Тони
Posts: 292
Joined: Thu Sep 19, 2013 7:41 pm

Re: Сега слушам...

Post by Тони » Mon Oct 22, 2018 5:08 am


User avatar
Ioana_2003
Posts: 149
Joined: Tue Dec 29, 2015 8:42 pm

Re: Сега слушам...

Post by Ioana_2003 » Mon Oct 22, 2018 6:43 pm

Еми в кръвта им е и това е. Просто са уникални. Само можем да си мечтаем за такава процесия ние, а какво остава пък да станем свидетели някога на такова погребение. [43.gif]

Тони
Posts: 292
Joined: Thu Sep 19, 2013 7:41 pm

Re: Сега слушам...

Post by Тони » Sat Nov 03, 2018 4:47 am

Една стара, сълзливо-романтична, която много обичам


User avatar
Ioana_2003
Posts: 149
Joined: Tue Dec 29, 2015 8:42 pm

Re: Сега слушам...

Post by Ioana_2003 » Tue Nov 06, 2018 10:10 am

Много хубава и въздействаща песен. Благодаря, Тони. [a013.gif] [a054.gif]

Post Reply